Indywidualna praca rozwojowa

dla przedsiębiorców i przywódców

Badania ValueMatch z sesją online

Badania wartości ValueMatch natychmiastowo dostarczają Ci szczegółowych informacji na temat dynamiki zachodzącej między Tobą a Twoim środowiskiem zawodowym i prywatnym. Mimo że raporty do badań zawierają obszerne wyjaśnienia, rozmowa coachingowa pozwoli Ci na jeszcze dokładniejsze zgłębienie tematu. Dodatkowo możesz omówić wynik badania w kontekście swojego osobistego rozwoju, problemu, na jaki się natknąłeś, lub obszaru, który chciałbyś rozwinąć. Po wypełnieniu kwestionariusza otrzymasz w ciągu jednego dnia roboczego pełny raport z wyjaśnieniem dotyczącym metody analizy Spiral Dynamics i spersonalizowaną interpretacją Twoich odpowiedzi. Następnie umówimy się na godzinną rozmowę coachingową online, podczas której doświadczony coach i specjalista z zakresu Spiral Dynamics przeprowadzi Cię przez wyniki i poszerzy Twoją wiedzę.

Dobrymi powodami do przeprowadzenia badania mogą być:

  • wybory, których musisz dokonać w związku z nową rolą lub wyzwaniami;
    interpretacja różnic lub napięć, które obserwujesz między Tobą a Twoim otoczeniem prywatnym i zawodowym lub zespołem i współpracownikami;
  • w przypadku osoby samozatrudnionej – poszukiwanie najodpowiedniejszych klientów lub partnerów;
  • ogólnie pojęta chęć rozwinięcia skuteczniejszej współpracy i komunikacji z innymi;
    poszukiwanie sposobów na bardziej efektywną pracę.

Raport dostarcza informacji na temat Twoich najgłębszych wartości, tego, jakie środowisko prywatne i zawodowe najbardziej Ci odpowiada oraz jakie są potencjalne wady różnego rodzaju środowisk. Podaje też informację, jakie środowisko życiowe i zawodowe nie jest dla Ciebie właściwe.

Indywidualny proces rozwojowy

Jeżeli poczujesz, że chcesz pogłębić i kontynuować pracę nad ważnym dla Ciebie tematem, istnieje możliwość uruchomienia indywidualnego procesu coachingowego.

Szkolenia otwarte Spiral Dynamics®

Dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę organizujemy także szkolenia otwarte z podstaw Spiral Dynamics. W celu sprawdzenia terminu najbliższego szkolenia zobacz nadchodzące wydarzenia.